O nas

Bezpieczeństwo

Kładziemy nacisk na bezpieczeństwo i wydajność naszego oprogramowania.

Innowacyjność

Dokładamy wszelkich starań, aby oprogramowanie było innowacyjne.

Wsparcie

Każdy klient otrzymuje od nas wsparcie na przygotowane rozwiązanie.

Kilka słów o nas

Od 10 lat zajmujemy się tworzeniem rozwiązań szytych na miarę. Dostrzegamy różnorodność procesów biznesowych i potrzebę kreowania dedykowanych rozwiązań dla naszych Klientów. Nasz zespół składa się z profesjonalistów, dla których programowania to psaja, gdzie głównym celem jest przetworzenie oczekiwań Klienta na sprawnie działające algorytmy, które charakteryzują się transparentnością i niezawodnością. Skupiamy się przede wszystkim na tworzeniem oprogramowania typu CMS, CRM, ERP oraz e-commerce. Dodatkowo wykonujemy nie tylko audyty obecnych rozwiązań posiadanych przez naszych Klientów, ale także ich dalszy rozwój, integracje oraz pozycjonowanie. Nie obce są nam także projekty związane z przygotowaniem i administracją platform e-learningowych dla szkół, uczelni oraz ośrodków szkoleniowych.

video

Nasz sposób pracy

Nasze oprogramowanie wytwarzamy z pasją! Każdy projekt realizujemy ściśle wedlug poniższych kroków.

1
Omówienie
projektu

Nasze doświadczenie sprawia, że trafnie jesteśmy ocenić Twoje potrzeby biznesowe, zaproponować kierunki rozwoju oraz obszary innowacji, aby w pełni zrealizowac Twoją wizję!

2
Przygotowanie
projektu

Jak już poznaliśmy Twoją wizję możemy ją przekształcić ją w techniczną specyfikację, który spełni wszystkie założenia i cele biznesowe.

3
Realizacja
projektu

Nasi specjaliści przeleją wszystkie ustalenia projektowe w kod oprogramowania, które będzie wspomagać Twoją firme w codziennych zadaniach.

4
Testy
jakościowe

Zespół testerów weźmie pełną odpowiedzialność za jakość Twojego produktu na każdym etapie jego rozwoju, w tym także za spełnienie określonych norm jakościowych.

5
Wdrożenie
projektu

Ostatnim etapem realizacji projektu jest jego wdrozenie na Twoje zasoby serwerowe oraz po jego zakończeniu przeprowadzimy niezbędne szkolenia.

Co klienci sądzą o nas?

Największe referencje to słowa uznania naszych klientów!

10

Lat doświadczenia

106

Klientów

147

Projektów